Отзывы о враче Гуцуляк Оксана Владимировна

Тетяна
Проверенный пользователь
Квалификация
Внимание
Цена/качество
Застудила придатки, коли ходила з друзями в похід і плавала на байдарках. Відпустка тривала тиждень, спали ми в наметах, і хоч не на голій холодній землі, але це все рівно виявилося для мене критичним. По поверненню відчула перше нездужання, вирушила до Оксани Володимирівної, до якої я ходила на прийоми впродовж двох років, і я дуже ціную її як професіонала. Моє припущення виявилося вірним, мені призначили курс антибіотиків, процедури, через пару місяців я була повністю здорова. Подобається, що непотрібно сидіти в черзі півдня, прийом ведеться за записом, і відведеного на прийом час завжди вистачає, щоб з'ясувати і усунути проблеми. Сама Оксана Володимирівна - дуже приємна жінка, якщо і з'являється якесь непорозуміння, вона відразу пояснює, що до чого, намагаючись знайти найддоступніші слова, не сипле незрозумілими термінами. Загалом, я нею задоволена! Раджу її до співраці, жіночки, в разі необхідності!
Мар'яна
Проверенный пользователь
Квалификация
Внимание
Цена/качество
Після невдалого аборту, лікар сказав, що я не зможу мати дітей. Я дуже засмутилася, довгий час перебувала в депресії. Через деякий час взяла себе в руки, вийшла заміж. Але, чоловікові не призналася про своє безплідді. Тепер посилено лікуюся у самого кращого репродуктолога - Гуцуляк Оксани Володимирівної. Здала необхідні аналізи, вірю, що вона мені допоможе. Шанси на можливість зачати дитину є, тому я не відступлюсь, і, лікар мені повністю в цьому допоможе, я впевнена. Я з великою повагою ставлюся до Оксани Володимирівної. Знаю, що лікар дуже багатьох жінок зробила щасливими, давши їм можливість стати мамою. Вірю, що я буду в їх числі.
Показать еще

Информация о враче

В 2004 году закончила Львовский Национальный медицинский университет имени Данило Галицкого по специальности врач акушер-гинеколог. Специалист в области лечения и профилактики специфических и неспецифических воспалительных процессов органов малого таза, эрозии шейки матки (дисплазий, лейкоплакий, вирусных поражений шейки матки и влагалища, как консервативно, так и при помощи криодеструктивного метода и лазерной вапоризации участков поражения) лечение спаечной болезни с помощью гинекологического массажа. Лечение гормональных нарушений, как в детородном возрасте, так и в пре - и менопаузе.

Владеет методом пластической гинекологии (уменьшение малых половых губ, пластика шейки матки и влагалища). Ведение беременности, медикаментозное прерывание беременности

Врач работает в клиниках:

Услуги

Оставить отзыв о враче

Квалификация
Цена/качество
Внимание
Записаться по телефону сейчас