Договір-Оферта на отримання послуг


Цей Договір є публічним Договором – Офертою (пропозицією) ТОВ Доктора ЮА (надалі по тексту – «Адміністратор») з фізичною особою або юридичною особою (надалі – «Користувач»), що регламентує відносини та всі суттєві умови, з якими Користувачі та Спеціалісти погоджуються та зобов’язуються виконувати під час користування Сайту.

Невід’ємною частиною цього Договору є Політика Конфіденційності та захисту персональних даних.

При реєстрації на Сайті Ви зобов’язуєтесь ознайомитись та погоджуєте, тим самим, із Договором та Доповненнями до нього.

Використання послуг, що надаються Сайтом doctora.ua передбачає згоду особи, що користується послугами з правилами, строками, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному документі

На підставі вищезазначеного, будь-ласка, уважно ознайомтесь з даним договором (публічною офертою), і якщо Ви не згодні з будь-яким із пунктів оферти, будь ласка, покиньте сайт.

Визначення термінів

Адміністратор – Товариство з обмеженою відповідальністю «Доктора ЮА» (Місцезнаходження: м. Київ, вул. Саксаганського 24, оф. 21), юридична особа, що зобов'язується вчинити від імені Замовника певні юридичні дії, направлені на залучення Клієнтів та має право розміщувати інформацію, в тому числі, але не виключно, рекламну, про Замовника, на умовах Договору про надання інформаційних послуг.

Замовник – Користувач сайту, юридична особа або фізична особа-підприємець, основним напрямком діяльності якої є надання медичних послуг, та співпрацює з Сервісом DOCTORA.ua в рамках Договору про надання інформаційних послуг.

Представник Замовника – Користувач сайту, співробітник компанії Замовника, або особа, що володіє довіреністю на представлення інтересів Замовника, що має індивідуальну облікову інформацію для авторизації з правом розміщення інформації про Замовника.

Спеціаліст – фізична особа, яка має вищу медичну освіту та успішно завершила процедуру реєстрації на Сайті в якості Лікаря.

Користувач/Клієнт – будь-яка фізична особа, віком не молодше 18 років, що переглядає, вивчає, телефонує з наміром вивчення інформації, копіює та посилається на інформацію що надано Сайтом., яка придбала та/або має намір придбати послуги Замовника\Спеціаліста за допомогою Адміністратора,

Замовлення – дзвінок Клієнта до колл-центру (або онлайн-заявка на Сайті) до Адміністратора, метою якого є запис на прийом до фахівця Замовника, а також подальша обробка замовлення і запис Клієнта на прийом до фахівця Замовника.

Обробка замовлення – з'ясування Адміністратором причин звернення Клієнта, надання відомостей про характер та види надаваних Замовником послуг, місце та час прийому Клієнтів Замовником та іншої інформації, необхідної Клієнтові.

Прийняте замовлення – Замовлення, яке призвело до проведення консультації Клієнту фахівцем Замовника.

Оголошення – інформація, розміщена через Особистий Кабінет Замовника на Сайті https://doctora.ua

Послуги – інформаційні та рекламні послуги, які надає Адміністратор Замовнику в рамках Договору про надання інформаційних послуг.

Послуги Замовника – медичні послуги, що надаються Замовником Клієнту.

Модерація – перевірка, впорядкування та редагування інформації про Замовника та його фахівців, з метою подання правдивих даних, а також створення літературної та естетичної привабливості інформації на Сайті.

Авторизація –процедура входу в Особистий кабінет за допомогою введення логіна і пароля, створюваного Користувачем при реєстрації.

Обліковий запис – унікальне ім'я користувача (логін) і пароль для авторизації Користувача на сайті.

Особистий Кабінет Користувача – сервісний розділ Користувача на сайті, доступний тільки після авторизації, який дає доступ Користувачу доступ до своїх замовлень, редагування персональної інформації, та можливості формувати відгуки.

Особистий Кабінет Замовника – сервісний розділ Замовника на сайті, доступний тільки після авторизації, який дає доступ Замовнику до Замовлень Клієнтів, редагування інформації про Замовника та його фахівців, статистики, механізму формування акцій.

Реєстрація – процедура заповнення Користувачем інформації, необхідної для створення Облікового запису. При реєстрації Користувач вказує своє унікальне ім'я (логін) з числа доступних для реєстрації та пароль доступу. Подальша ідентифікація Користувача здійснюється на основі логіна і пароля.

Сайт – вміст інтернет-сторінок, розташованих в мережі Інтернет на домені doctora.ua.

Сервіс DOCTORA.ua – сайт, онлайн-сервіс, що організований ТОВ «Доктора ЮА» за WEB-адресою doctora.ua


1. Загальні положення

Предметом цього Договору є відносини між ТОВ «Доктора ЮА» (далі «Адміністратор»), що є адміністрацією Сайту, розташованого в мережі Інтернет за адресою doctora.ua та Користувачами Сайту (далі «Користувач»), з приводу використання Сайту і розміщених у ньому сервісів.

Відповідно до статті 633 Цивільного Кодексу України (http://pravo-ukraine.org.ua/resyrsi/kz/gk/3045-statya-633-publichnyj-dogovor) даний документ є публічним договором (офертою), і в разі прийняття його умов та особа зобов'язується виконувати умови Правил Сервісу.

У відповідності з даним Договором Адміністратор надає Користувачеві інформаційні послуги з використання Сервісу, а Користувач зобов'язується приймати послуги відповідно до умов цього Договору.

Користувачем Сайту може бути будь-яка дієздатна фізична особа або суб'єкт підприємницької діяльності, зареєстрований державою у встановленому порядку.

Даний Договір може бути змінений Адміністратором в будь-який момент в односторонньому порядку.

Після відмітки про Згоду з умовами Договору Користувачем\Спеціалістом, він рахується прийнявшим умови Договору в повному обсязі, без обмов та виключень, в тій редакції, яка діє на момент її прийняття. У випадку непогодження Користувач не має права використовувати Сайт.

Сайт розроблений з метою поєднання Користувача із Спеціалістом, для отримання інформації та інформування, а не для надання медичної допомоги чи медичного обслуговування. Відносини із Спеціалістом не є відносинами лікаря та пацієнта. Така взаємодія не є медичною практикою, а консультування не може бути використане для встановлення діагнозу, для фізичного огляду чи лікування. Не використовуйте Сайт, якщо Ви потребуєте невідкладної медичної допомоги.

Спеціалісти, що знаходяться на Сайті не є співробітниками ТОВ Доктора ЮА. Інформація що надається Спеціалістом, являється їх особистою думкою і не являється думкою ТОВ Доктора ЮА. Наявність Спеціалістів не є рекомендацією, та не засвідчує їх кваліфікацію чи професійні якості. Сайт відмовляється від всіх гарантій, прямих та непрямих, та не несе відповідальності за любі рішення чи дії, які були прийняті, з врахуванням інформації, отриманої на Сайті.

Всі повідомлення, претензії і будь-яка інша кореспонденція, яку направляють один одному Сторони, вважаються спрямованими належним чином в електронній формі за допомогою e-mail повідомлень, а також у формі повідомлень в межах Сайту, передбаченим його функціональними особливостями. Кореспонденція вважається також спрямованою належним чином, якщо вона спрямована Сторонами у письмовій формі з необхідними реквізитами, у порядку, передбаченому чинним законодавством України.2. Правила використання сайту Користувачем

Реєстрація Користувача на Сайті - заповнення свого унікального логіна (e-mail) з числа доступних для реєстрації, пароля, прийняття умов поточних Правил та подальшого підтвердження доступу до зазначеної e-mail адреси.

Користувач, на протязі користування Сайтом, в будь-який момент має можливість редагування даних, а саме:

 • Прізвище, Ім'я, По батькові, контактний номер телефону, стать;

 • змінювати пароль для доступу до свого облікового запису;

 • формувати список обраних лікарів та клінік;

 • формувати заявки на прийом до фахівців Замовників;

 • переглядати перелік своїх заявок на прийом до фахівців Замовників;

 • скасовувати створені заявки на прийом до фахівців Замовників;

 • залишати відгуки про фахівців Замовників на основі власного досвіду, тобто відвідування фахівця через сайт doctora.ua.

Лишаючи на Сайті результати інтелектуальної діяльності, правовласником яких є Користувач, в т.ч. відгуки, він надає Адміністратору виключну ліцензію на їх використання шляхом копіювання, переробку (змінення, в т.ч. шляхом модерації), доведення до загальної уваги та використання іншими способами для цілей роботи Сайту на весь строк дії виключного права на результат інтелектуальної діяльності без яких би то не було меж.

Адміністратор не рекомендує передавати будь яку особисту інформацію щодо логіну та паролів третім особам, в разі настання такої ситуації Сайт не несе відповідальності щодо збереження умов конфіденційності даних цього Користувача.

Користувач/Клієнт, дає згоду:

 • На внесення своїх персональних даних у Базу користувачів Сайту, на обробку будь-якими способами своїх персональних даних, а саме включення до баз даних, передання своїх персональних даних підприємству ТОВ "ДОКТОРА ЮА" та іншім третім особам, з метою систематизації, надіслання ІНФОРМАЦІЇ рекламного та/або не рекламного характеру та/або будь-яких інших цілей, що не суперечать законодавству України.

 • На отримання співробітниками Адміністратора підтвердження Користувача про факт проведення прийому або причини його скасування, а також публікації відгуку Користувача на Сайті від імені Користувача.

 • На отримання актуальної інформації стосовно послуг Замовника, акцій та бонусних програм тощо на свою електронну пошту та/або у вигляді sms-повідомлень (далі в цьому пункті – «Послуги»). Користувач підтверджує, що отримання інформації на його електронну пошту та/абоу вигляді sms-повідомлень не є спамом. Користувач має право у будь-який момент відмовитися від послуг, заповнивши відповідні графи у Особистому Кабінеті Користувача, зазначені на Сайті.

Користувач використовує функціонал Сайту на свій страх та ризик. Весь функціонал надається «як є» без яких би то не було явних гарантій.

Користувачеві забороняється:

 • Розміщувати та передавати іншим способом інформацію рекламного характеру, комп’ютерні коди, призначені для порушення або обмеження функціональності будь-якого комп’ютерного обладнання чи програм.

 • Публікувати матеріали, які не були створені особисто Користувачем, та якщо вони порушують авторські права третіх осіб.

 • Використовувати Сайт та матеріали за межами повноважень які надані цим Договором.

 • Використовувати відгуки які розміщено на Сайті, в т.ч. шляхом опублікування відгуків на інших Сайтах в мережі інтернет, надавати третім особам право використовувати відгуки.

 • Лишати відгуки які містять плагіат, або скопійовані з інших Сайтів. Відгуки не мають право містити нецензурну лексику, інформацію рекламного характеру, плагіат, фото\відео матеріали, які порушують авторські права, та ті відгуки які порочать права та ім»я третіх осіб, в т.ч. будь-яких осіб без залежності від національної, політичної, релігійної належності.

Користувач зобов’язується:

Вносити правдиву та актуальну інформацію в свій акаунт, а також вносити зміни в дані що вказані в акаунті Користувача при кожній зміні цих даних.

Сайт та послуги

Сайт надає безоплатний сервіс та послуги, які носять суто інформаційний характер.

Користувач має можливість безоплатно поспілкуватися по питаннях щодо здоров’я та отримати де-які відповіді та рекомендації.

Сайт не несе відповідальності:

 • За якість наданих Спеціалістом інформаційних послуг;

 • За професіоналізм Спеціаліста і відповідність його кваліфікації встановленим вимогам;

 • За законність документів, які підтверджують кваліфікацію Спеціаліста.

Сайт не є медичною установою, не надає медичної допомоги і не здійснює медичного обслуговування. Спеціаліст у відносинах із Користувачем не надає медичної допомоги, але надає медичну інформацію довідкового характеру із використанням технічних засобів Сайту. Запис до Спеціаліста не є записом до Лікаря.

Для отримання безоплатної послуги авторизований Користувач формує Заявку Користувача та надає додаткову інформацію, користуючись підказками Сайту. Після цього Заявка доступна всім зареєстрованим Спеціалістам. На протязі 72 годин формується відповідь Спеціаліста. У випадку коли відповідь не сформована Спеціалістом у зазначений термін – відповідь Користувачеві надається Спеціалістом-модератором.

ТОВ Доктора ЮА є одноосібним володарем Контенту. Користувач не має можливості використовувати Сайт для власної комерційної діяльності. Всі права, в т. ч. права власності на інтелектуальну власність, є власністю ТОВ Доктора ЮА, за виключенням права Користувача, згідно з Законом, на любу інформацію чи контент, пов’язані з он-лайн консультаціями, які надає Спеціаліст.

Користувач погоджується, що Контент, сформований в процесі надання безоплатних послуг, а саме питання-відповіді Спеціаліста та Користувача можуть модеруватися Спеціалістом-модератором з ціллю їх погодження з положеннями Договору та інших правил Сайту, його сервісів.

Користувач погоджується не приймати участь в діях, які призведуть до порушення авторських прав у відношенні до контенту. Користувач не має права повторювати, створювати подібні Контенти, розповсюджувати їх, публічно виконувати або демонструвати їх без письмового погодження Адміністратора.

Користувач погоджується не передавати, не завантажувати, не продавати, не розміщувати, не передавати любі інші права, не розголошувати, не будувати дзеркальні сайти та взагалі не використовувати любий аспект програм, контенту в будь-якій формі та будь-якими засобами.

Користувач має право використовувати додатки так як вони розроблені та надані для використання, в т. ч. із використанням їх можливостей.

Користувач має право звернутися до Адміністратора, якщо він вважає що цей Договір порушує його Права, та вимагати блокування доступу до його особистої інформації.

Карткова програма для Користувача

Система Сайту надає авторизованим Користувачам можливість отримання безоплатних та оплачуваних інформаційних послуг, також пропонує взяти участь у Картковій програмі.

Адміністратор надає Користувачеві можливість скористатися послугами Спеціаліста на наступних умовах:

Користувач стає учасником карткової програми, яка дозволяє отримувати «бонуси» на особистий рахунок Користувача, за відвідування Спеціаліста, інформацію про якого розміщено на Сайті.

«Бонуси» надають право на знижку, за умови накопичування достатньої їх кількості, еквівалентну сумі в грн.

Користувач може скористатись умовами програми за ціною 1 грн., еквівалентною вартості «бонуса», які будуть списані з бонусного рахунку Користувача.

«Бонуси» не можна вивести та конвертувати у готівкові кошти.

Адміністратор залишає за собою право списати бонуси або зупинити акцію в любий час.


3. Правила використання сайту Замовником

Процедура розміщення інформації про Замовника на сайті складається з наступних етапів:

 • Підписання Договору про надання інформаційних послуг між Замовником та Виконавцем (Адміністратором)

 • Реєстрація Замовника та представників Замовника на сайті як Користувача.

 • Надання та розміщення інформації про Замовника на Сайті.


Правила реєстрації Замовника на Сайті

Для розміщення інформації на Сайті Замовник передає Адміністратору Інформацію одним з наступних методів:

 • Надсилання такої Інформації на електронну адресу Адміністратора [email protected]

 • Методом передачі такої Інформації на електронному носії, або в друкованому вигляді.

 • Методом дозволу копіювання такої Інформації з сайту Замовника.

 • Внесенням такої Інформації через Особистий кабінет Замовника.

 • Методом надання Адміністратору доступу до будь-якого іншого електронного ресурсу Замовника. При цьому, обрання Замовником будь-якого з методів передачі Інформації не потребує узгодження Сторонами будь-яких додаткових документів при такій передачі-прийому Інформації.

Адміністратор має право вносити зміни у зміст та зовнішній вигляд інформації про Замовника, що розміщується на Сайті з метою її актуалізації, а також створення літературної та естетичної привабливості подання інформації на Сайті.

Адміністратор не несе відповідальності за несвоєчасне надання Інформації Замовником. Вся попередньо отримана Інформація від Замовника, вважається актуальною до моменту отримання оновленої Інформації Адміністратором.

Замовник зобов’язується самостійно слідкувати за актуальністю свого розкладу та своїх фахівців. У випадку, якщо запис до фахівця є неможливим – самостійно проставляти статус фахівця «не активний» в Особистому кабінеті Замовника.

Замовник має право:

 • Самостійно змінювати пароль, не повідомляючи про це Адміністратора.

 • Користуватися Сайтом може необмежена кількість представників Замовника. Кожен з представників має зареєструватись як Користувач, після реєстрації представника Замовник подає заявку Адміністратору на відкриття представникові доступу до Особистого кабінету Замовника. Створювати та видаляти облікову інформацію представників має право тільки Адміністратор на письмове прохання Замовника.

Замовник зобов’язується:

 • Своєчасно повідомляти Адміністратору про будь-які зміни в Інформації про Замовника, його послуги та умови їх надання. Всі зміни Інформації мають надаватися будь-яким шляхом згідно п. 4.1. цих Правил.

 • Надавати достовірні дані щодо вартості своїх послуг. В разі виявлення невірних даних Адміністрація має право заблокувати обліковий запис Замовника на Сайті та призупинити Записи користувачів до даного Замовника.

Замовнику забороняється створювати декілька Облікових записів для одного Замовника. При виявленні дублікатів такі Облікові записи будуть видалятися.


4. Права та обов’язки Спеціаліста

Під час реєстрації на Сайті в якості Спеціаліста, така особа повинна:

 • Надати інформацію про отримання освіти, спеціалізацію, відомостей щодо отриманих Дипломів, Сертифікатів, нагород, набутих наукових звань, вчених ступенів, професійних досягнень і т. п.

 • Гарантувати, що вона здобула необхідні знання в тій чи іншій медичній діяльності.

 • Спеціаліст несе юридичну відповідальність у випадку надання неправдивої інформації.

Спеціалістом може бути тільки особа із вищою медичною освітою. Сайт не перевіряє оригінальність документів, які надає Спеціаліст, та не несе відповідальності, у випадку надання недостовірної інформації щодо Спеціаліста.

При наданні Користувачеві інформації Спеціалістом допускаються тільки змістовні відповіді медичного інформаційного характеру в довідковій формі, без призначення медичних препаратів чи лікування. Спеціаліст може надавати загальну інформацію про препарати чи симптоми без висновків, суто довідкового характеру, не прив’язуючись до конкретної особи, по запиту Користувача. Відповіді не мають права носити рекламний характер.

Спеціаліст не виносить діагноз. Не дозволяється займатися медичною допомогою чи медичним обслуговуванням через Сайт в розумінні Законодавства України, навіть якщо спеціаліст взаємодіє із своїм фактичним пацієнтом.

Спеціаліст не зобов’язаний відповідати на любе питання.

Всі медичні інформаційні послуги платного характеру надаються тільки через Сайт. Відносини між Адміністратором та Спеціалістом врегульовані Договором, з умовами якого Спеціаліст погоджується через підписання при реєстрації.

Спеціаліст не має права розголошувати інформацію про Користувача, згідно з Політикою Конфіденціальності, з якою погоджується підписуючи Договір надання платних інформаційних послуг.


6. Права та обов’язки Адміністратора

Адміністатор має право:

 • Перевіряти інформацію про Замовника\Спеціаліста як по запитам Користувачів так і з власної ініціативи, з метою актуалізації інформації на Сайті.

 • Вимагати у Замовника\Спеціаліста відповідне документальне підтвердження правдивості інформації, що внесена до Особистого кабінету Замовника\Спеціаліста у кожному випадку зміни цієї інформації. Порядок надання та перелік необхідних документів вказується у відповідному зверненні Адміністратора до Замовника\Спеціаліста.

 • Відмовити Замовнику\Спеціалісту у використанні сайту і надання Послуг у разі ненадання у зазначеному порядку необхідних документів, а також, якщо надані документи містять дані, що не підтверджують даних, внесених Замовником\Спеціалістом.

 • Адміністратор приймає, модерує та розміщує Інформацію, надану Замовником\Спеціалістом, на своєму сайті протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту отримання Інформації.

 • На свій розсуд змінювати структуру сайту.

 • Отримувати від Клієнтів підтвердження про факт проведення прийому або причини його скасування, а також отримання від Клієнтів відгуку про Замовника\Спеціаліста та його фахівців та публікації відгуку Клієнта на Сайті від імені Клієнта.

 • Обробляти, будь-якими способами, що не суперечать Законодавству України, персональні дані Користувачів, а саме включати їх до баз даних, передавати та іншім третім особам, з метою систематизації, надіслання ІНФОРМАЦІЇ рекламного та/або не рекламного характеру та/або будь-яких інших цілей.

 • Проводити маркетингові заходи, в тому числі, шляхом надсилання Користувачу на його електронну пошту та/або у вигляді sms-повідомлень актуальної інформації про послуги Замовника, акції, бонусні програми тощо.

 • Залучати до надання послуг відповідно до даних Правил будь-яких третіх осіб, зберігаючи при цьому повну відповідальність перед Користувачами за послуги, надані через Сервіс doctora.ua.

Адміністратор зобов’язується:

 • Забезпечити можливість реєстрації Замовника\Спеціаліста в якості Користувача на Сайті.

 • Не розголошувати третім особам інформацію облікового запису Замовника\Спеціаліста.

Адміністратор гарантує, що ним будуть прикладені всі зусилля для надання повної та кваліфікованої інформації, із врахуванням тих потреб, що наводяться Клієнтом.

Адміністратор не гарантує Користувачеві, що відповідь буде повністю відповідати потребам чи очікуванням Користувача.